Aukční katalog večerní aukce číslo 4
olej na plátně a na lepence
34 x 46 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře P. Kotík 40
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej na lepence
48 x 47 cm
Signatura: signováno na rubu obrazu autorským razítkem Král
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
olej na plátně
90 x 48 cm
Signatura: signováno vlevo dole 30. J. Č.
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
enkaustika na plátně
66 x 107 cm
Signatura: signováno vpravo dole A. Procházka 42
Vyvolávací cena: | 790 000 Kč |
olej na plátně
70 x 44 cm
Signatura: signováno vpravo dole V Špála 40
Vyvolávací cena: | 1 300 000 Kč |
olej na plátně a překližce
120 x 80 cm
Signatura: signováno vlevo uprostřed na podstavci sochy Emil Filla 46.
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
olej na lepence
66 x 54 cm
Signatura: signováno vlevo dole F. Gross 47
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej na plátně
50 x 32 cm
Signatura: signováno vpravo dole Matal 50
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, tempera, asambláž
79 x 79 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej na kartonu
67 x 84 cm
Signatura: signováno vlevo dole Matal 53
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej na plátně
67 x 50 cm
Signatura: signováno vpravo dole Z. Burian 63
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olejová tempera a kvaš na papíře
29 x 29 cm
Signatura: signatura nezjištěna
olej na plátně
210 x 185 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Endre Nemes 59
olej na plátně
61 x 38 cm
Signatura: signováno vpravo dole J. Šíma 57
Vyvolávací cena: | 1 950 000 Kč |
olej na plátně
55 x 38 cm
Signatura: signováno vpravo dole J. Šíma 59
Vyvolávací cena: | 1 450 000 Kč |
olej, tempera, koláž na dřevě
30,5 x 47,5 cm
Signatura: signoávno vpravo dole A. Šimotová 65
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1979 - 1992
olej na plátně
100 x 75 cm
Signatura: signováno na blindrámu Vl. Mirvald . Louny
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |