Aukční katalog večerní aukce číslo 4
1641
olej na plátně, luneta
136 x 233 cm
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
kolem r. 1710
olej na plátně
57 x 43 cm
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej na plátně
101 x 138 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
kolem r. 1683
olej na plátně
160 x 197 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 000 Kč |
olej na plátně
165 x 102,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna (malíř své obrazy většinou nesignoval)
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej na dřevěném panelu
80 x 109 cm
olej na plátně
94 x 75 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na dubové desce
50,5 x 37,5 cm
Signatura: signováno iniciály dole uprostřed DL
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej na dřevěném panelu
85 x 73 cm
Signatura: signováno vlevo dole Eugéne Verboeckhoven
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej na dřevě
20,5 x 24,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů nesignoval)
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej na měděné desce
50 x 64 cm
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
olej na lepence
62 x 49 cm
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1860 - 65
olej na plátně
59 x 46 cm (ovál)
Signatura: signováno dole uprostřed Jaroslav Čermák
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
1886
olej na dřevě
57 x 42 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo dole R. v. Ottenfeld 1886
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
2. pol. 80. le
olej na dřevě
86 x 71 cm
Signatura: signováno vpravo dole Brožík
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
1898
kvaš, tuš, uhel, běloba na papíře
37 x 21,7 cm, 35,5 x 20,5 (vý
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Marold 98
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kolem r. 1900
olej na plátně
147 x 82 cm
Signatura: signováno vlevo dole O REX
kvaš, pastel, tužka
34 x 24 cm (výřez)
Signatura: signováno vpravo dole dediakce Alf Mucha 36
1911
uhel na papíře
84 x 62 cm
Signatura: signováno vlevo dole V. Švabinský
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1921
olej na malířské lepence
44 x 39,5 cm
Signatura: signováno, datováno a popsáno vlevo dole Vlaho Bukovac Praha 1921
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej na plátně
28 x 62,5 cm
Signatura: signováno vlevo dole Vlaho Bukovac
kolem r. 1903
olej na plátně
100 x 120 cm
Signatura: signováno vpravo dole perem Hudeček
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kolem r. 1935
olej na plátně
106,5 x 155 cm
Signatura: signováno vpravo dole Ant. Hudeček
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
20. léta 20. s
olej na plátně
146 x 85 cm
Signatura: signováno vpravo dole J. V.
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
akvarel na kartonu, kresba perem
60,5 x 46,5 cm
Signatura: signováno vpravo dole J. Váchal 1944, LD Mrtvý varhaník
1921
olej na plátně
146 x 114 cm
Signatura: signováno vpravo dole Coubine
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1915
olej na plátně
94,5 x 82,5 cm
Signatura: signováno na rubu vlevo dole 1915 E. Pittermann
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej na plátně
80 x 99 cm
Signatura: signováno vpravo dole Willi Nowak
1914
olej na plátně
30,7 x 25,4 cm
Signatura: signováno a datováno vzadu E. Filla 1914
Vyvolávací cena: | 10 000 000 Kč |
olej na lepence
63 x 47 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo nahoře VŠ 19
Vyvolávací cena: | 1 500 000 Kč |
originální bromostříbrná fotografie
28,3 x 22,2 cm
Signatura: signováno vpravo dole Drtikol 1930, slepotiskové razítko Copyright Drtikol Prague
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej na sololitu
29,5 x 40 cm
Signatura: signováno vlevo dole Drtikol 1948
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej na plátně
70 x 45,5 cm
Signatura: signováno vlevo dole Toyen
Vyvolávací cena: | 9 300 000 Kč |
olej na plátně
50,5 x 40 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole F. Janoušek 33
Vyvolávací cena: | 920 000 Kč |
olej na dřevěné desce
26,5 x 40,5 cm
Signatura: signováno vlevo dole Šíma
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
olej na plátně
79 x 63 cm
Signatura: nesignováno (na rubu napínacího plátna vpravo dole zčásti setřená signatura)