1867–1946
85
148 %
850 000 CZK
2 450 000 CZK
oil, cardboard
h 47,5 ✕ w 73 cm
Signature: RD V Radimský
Starting price: | CZK 300 000 |
oil, canvas
h 64 ✕ w 100 cm
Signature: RD V Radimský
Starting price: | CZK 450 000 |
olej, lepenka
67 x 96 cm
Signature: sign. LD V. Radimský
Starting price: | CZK 195 000 |
olej, lepenka
69 x 100 cm
Signature: sign. PD V. Radimský
olej, lepenka
70 x 99 cm
Starting price: | CZK 180 000 |
kolem r. 1915
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signature: sign. PD Radimský
Starting price: | CZK 120 000 |