1867–1946
85
148 %
850 000 CZK
2 450 000 CZK
oil, cardboard
h 47,5 ✕ w 73 cm
Signature: RD V Radimský
Starting price: | CZK 300 000 |
oil, canvas
h 64 ✕ w 100 cm
Signature: RD V Radimský
Starting price: | CZK 450 000 |
olej, lepenka
71 x 101 cm
Signature: sign. PD V. Radimský
Starting price: | CZK 95 000 |
po r. 1910
olej, lepenka
70 x 100 cm
Starting price: | CZK 72 000 |
kol.r. 1920
olej, lepenka
70 x 100 cm
Starting price: | CZK 130 000 |
kol.r. 1910
olej, lepenka
70 x 100 cm
Starting price: | CZK 75 000 |