1867–1946
85
148 %
850 000 CZK
2 450 000 CZK
oil, cardboard
h 47,5 ✕ w 73 cm
Signature: RD V Radimský
Starting price: | CZK 300 000 |
oil, canvas
h 64 ✕ w 100 cm
Signature: RD V Radimský
Starting price: | CZK 450 000 |
kol. r. 1910
olej, lepenka
66 x 95 cm
Signature: sign. V. Radimský
Starting price: | CZK 240 000 |
kol. r. 1905
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signature: sign. LD V. Radimský
Starting price: | CZK 220 000 |
olej, plátno
65 x 92 cm
Signature: sign. VD V. Radimský
Starting price: | CZK 150 000 |