1867–1946
85
148 %
850 000 CZK
2 450 000 CZK
oil, cardboard
h 47,5 ✕ w 73 cm
Signature: RD V Radimský
Starting price: | CZK 300 000 |
oil, canvas
h 64 ✕ w 100 cm
Signature: RD V Radimský
Starting price: | CZK 450 000 |
kol. r. 1925
olej, lepenka
71 x 100,5 cm
Signature: sign. LD V. Radimský
Starting price: | CZK 165 000 |
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signature: sign. LD Radimský
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, lepenka
67 x 96 cm
Signature: sign. PD V. Radimský
Starting price: | CZK 195 000 |