1889–1970
Pravoslav Kotík – významná umělecká osobnost české moderny.
V letech 1916 až 1920 byl jedním z členů Spolku výtvarných umělců Mánes.
476
144 %
84 545 CZK
12 737 CZK
900 000 CZK
1913
olej, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signature: sign. LD P. Kotík 1913
Starting price: | CZK 50 000 |
olej, lepenka
51 x 36 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 43
Starting price: | CZK 28 000 |
30 x 43,5 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 46
32 x 23 cm
Signature: sign. PD P.K. 28
olej, lepenka
24 x 41,5 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 40
Starting price: | CZK 30 000 |
poč. 30.let
kvaš, pastel, karton
50 x 36 cm
Signature: sign. DU P.K.
35 x 44 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 37
Starting price: | CZK 32 000 |
31 x 45 cm
Signature: sign. LD P. Kotík 44
Starting price: | CZK 24 000 |
akvarel, tuš, karton
18,5 x 22,5 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 33
21,5 x 35 cm
Signature: sign. PN P.K.
Starting price: | CZK 17 000 |
olej, karton
25,5 x 25 cm
Signature: sign. PD P.K.
Starting price: | CZK 29 000 |
30 x 25 cm
Signature: sign. LN P. Kotík 1926
Starting price: | CZK 19 000 |