1889–1970
Pravoslav Kotík – významná umělecká osobnost české moderny.
V letech 1916 až 1920 byl jedním z členů Spolku výtvarných umělců Mánes.
476
144 %
84 545 CZK
12 737 CZK
900 000 CZK
25 x 19,5 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 26
olej, lepenka
15 x 16 cm
Signature: sign. PD P. Kotík
Starting price: | CZK 30 000 |
olej, plátno
34 x 55 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 37
Starting price: | CZK 48 000 |
olej, lepenka
25,5 x 28 cm
Signature: sign. LD P. Kotík
Starting price: | CZK 25 000 |
akvarel, papír
22,5 x 30,5 cm
Signature: sign. P. Kotík 27
Starting price: | CZK 22 000 |
komb. technika, tuš, kvaš, karton
48,5 x 36,5 cm
Signature: sign. P. K. 1925
olej, plátno
41 x 33 cm
Signature: sign. LD P. Kotík
Starting price: | CZK 55 000 |
olej, lepenka
29 x 42 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 36
Starting price: | CZK 85 000 |
olej, plátno
47 x 34 cm
Signature: sign. PD P.K. 46
Starting price: | CZK 58 000 |
olej, překližka
47 x 100 cm
Signature: sign. DU P. Kotík 42
Starting price: | CZK 90 000 |
olej, plátno
50 x 47 cm
Signature: sign. LD P. Kotík 50
Starting price: | CZK 70 000 |
43 x 29 cm
Signature: sign. PD P. Kotík 57
Starting price: | CZK 20 000 |