1871–1962
142
148 %
53 500 CZK
9 700 CZK
150 000 CZK
1916
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček 16
Starting price: | CZK 29 000 |
kolem r. 1930
olej, lepenka
25,5 x 36 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
kolem r. 1930
olej, lepenka
26 x 36 cm
olej, plátno
50 x 66 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 28 000 |