1871–1962
142
148 %
53 500 CZK
9 700 CZK
150 000 CZK
olej, lepenka
26,5 x 33,5 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, lepenka
34,5 x 50 cm
olej, karton
51 x 65 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 35 000 |
1909
olej, lepenka
66 x 50 cm
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, lepenka
40 x 49 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček 23
olej, lepenka
50 x 66 cm
Starting price: | CZK 28 000 |