1871–1962
142
148 %
53 500 CZK
9 700 CZK
150 000 CZK
olej, lepenka
24 x 34 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 16 000 |
kolem r. 1930
olej, lepenka
26 x 50 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 25 000 |
olej, lepenka
35 x 51 cm
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, lepenka
37 x 50 cm
Signature: sign. LD O Bubeníček
Starting price: | CZK 20 000 |