1871–1962
142
148 %
53 500 CZK
9 700 CZK
150 000 CZK
olej, plátno
35 x 50 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček 19.
Starting price: | CZK 14 000 |
kol. r. 1935
olej, karton
33 x 48 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 25 000 |
kol. r. 1930
olej, karton
40 x 50 cm