1871–1962
142
148 %
53 500 CZK
9 700 CZK
150 000 CZK
olej, lepenka
36 x 52 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 17 000 |
olej, lepenka
35,5 x 50 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček 30
Starting price: | CZK 19 000 |
kol. r. 1910
olej, překližka
40 x 50 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 24 000 |
1922
olej, lepenka
35,5 x 48 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček 22
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, karton
25 x 34 cm
olej, lepenka
51 x 67 cm
Starting price: | CZK 32 000 |