1871–1962
142
148 %
53 500 CZK
9 700 CZK
150 000 CZK
1925 - 30
olej, lepenka
26,5 x 36 cm
Signature: sign. PD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 14 000 |
1909
olej, lepenka
35,5 x 25 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček 09
olej, lepenka
24,5 x 35 cm
1915 - 20
olej, lepenka
50 x 66,5 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček
Starting price: | CZK 32 000 |
1902
olej, lepenka
32 x 24,5 cm
Signature: sign. LD O. Bubeníček 1902
Starting price: | CZK 38 000 |
kol.r. 1920
olej, karton
34 x 50 cm
Starting price: | CZK 20 000 |