1914–2002
Neopomenutelná osobnost uměleckého světa druhé poloviny 20. století. Básník, překladatel, výtvarník a mecenáš.
316
144 %
55 666 CZK
4 166 CZK
450 000 CZK
collage on wood
40 x 30 cm
Signature: sign. back J. Kolar 89
Starting price: | CZK 28 000 |
collage
31,5 x 39 cm
Signature: sign. JK 91
Starting price: | CZK 19 000 |
collaged object, chiasmage
výška 41 cm
Signature: sign. down J Kolar 79
Starting price: | CZK 48 000 |
collage
30 x 47 cm
Signature: sign. JK 96
Starting price: | CZK 22 000 |
crumblage
32 x 21,5 cm
Signature: sign. JK 81
Starting price: | CZK 14 000 |
collage
103 x 77,5
Signature: JK 66, J Kolar
Starting price: | CZK 50 000 |
collage
26 x 22 cm
Signature: J Kolar
70. léta 20. s
collage
28,7 x 19,5 cm
Signature: not found