1914–2002
Neopomenutelná osobnost uměleckého světa druhé poloviny 20. století. Básník, překladatel, výtvarník a mecenáš.
316
144 %
55 666 CZK
4 166 CZK
450 000 CZK
komb. technika, karton
23 x 30 cm
Signature: sign. vzadu J. Kolář 95
Starting price: | CZK 11 000 |
koláž
14 x 27,5 cm
Signature: sign. PD JK 85
Starting price: | CZK 9 000 |