1914–2002
Neopomenutelná osobnost uměleckého světa druhé poloviny 20. století. Básník, překladatel, výtvarník a mecenáš.
316
144 %
55 666 CZK
4 166 CZK
450 000 CZK
koláž, chiasmáž
70 x 50 cm
Signature: sign. PD JK 62
Starting price: | CZK 37 000 |
koláž, reliéfní chiasmáž
100 x 70 cm
Signature: sign. PD JK 68, na rubu JK 68
Starting price: | CZK 48 000 |
koláž, lepenka
28,5 x 37,5 cm
Signature: sign. na rubu J. Kolář 93
Starting price: | CZK 35 000 |