1914–2002
Neopomenutelná osobnost uměleckého světa druhé poloviny 20. století. Básník, překladatel, výtvarník a mecenáš.
316
144 %
55 666 CZK
4 166 CZK
450 000 CZK
collage
26 x 20 cm
Signature: P. F. 74 Jiri Kolar
Starting price: | CZK 28 000 |
siamiaka, 5 from cycle
34 x 38,9 cm, 25,8 x 27,6 cm
Signature: J. K. 92
Starting price: | CZK 125 000 |
collage, chiasmage
100 x 70 cm
Signature: JK 69, on back J Kolar 69
Starting price: | CZK 95 000 |
collage
31 x 23 cm
Signature: sign. JK 72
Starting price: | CZK 19 000 |
collage (autocollage)
32 x 42 cm
Signature: sign. JK 91
Starting price: | CZK 16 000 |
original collage
29 x 39 cm
Signature: sign. JK 66, on back JK P-66
collage, wood
50 x 35 cm
Signature: sign. JK 85, on back J. Kolar 85
Starting price: | CZK 35 000 |