1914–2002
Neopomenutelná osobnost uměleckého světa druhé poloviny 20. století. Básník, překladatel, výtvarník a mecenáš.
316
144 %
55 666 CZK
4 166 CZK
450 000 CZK
kolážovaný objekt, chiasmáž
29 x 33, v. 12 cm
Signature: sign. Jiří Kolář 1968
Starting price: | CZK 20 000 |
60. léta 20. století
chiasmáž, roláž
49 x 56,2 cm
Signature: sign. na rubu J. Kolář
kolážovaný objekt, chiasmáž
v. 20 cm
Signature: sign. J. Kolář 62