coloured zincography
12 x 8 cm
Signature: A. Moravec
coloured linocut
12 x 8,5 cm
Signature: Houra
graphic
11,5 x 9 cm
Signature: C. Bouda
1972 - 2004
coloured lithography
12 x 8 cm
Signature: Jiri Bouda 72
offset
17 x 11 cm
1975 - 97
coloured lithography
11 x 7 cm
Signature: Jiri Bouda 75
coloured linocut
16 x 8,5 cm
Signature: L. Rusek
cut
15 x 22 cm
woodcut
15 x 9,8 cm
etching, aquatinte
9 x 5,5 cm
Signature: Bugan Zdenek 1985
comb. technique
22,3 x 12,5 cm
Signature: Skarohlid
etching 28/60
12 x 19,8 cm
Signature: V. Komarek
woodcut
7,7 x 11,8 cm
Signature: Josef Hodek 70
lithography
17,5 x 10,5 cm
Signature: in print M.
etching 187/200
7,7 x 4,8 cm
Signature: Hadlac
kresba štětcem, akvarel, karton
48 x 35 cm
Signature: sign. PD Emi Filla 46
Starting price: | CZK 119 000 |
suchá jehla s akvatintou 6/30
35,6 x 19,8 cm
Signature: sign. PD Emil Filla
22,5 x 10,5 cm
Signature: sign. PD Vlastislav Hofman, v tisku H
Starting price: | CZK 1 500 |
1912 - 13
brnozová plastika
v. 47,5 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 110 000 |
akvarel, tuš, papír
28 x 17,5 cm
Signature: sign. PD Fr. Hudeček 40
Starting price: | CZK 9 500 |
kresba tuší, perem, pastel, papír
40 x 48 cm
Signature: sign. PD Šíma 1929
Starting price: | CZK 64 000 |
20,5 x 15,7 cm
Signature: značeno pozůstalostním razítkem a otisk atelierové
Starting price: | CZK 230 000 |
kol. r. 1935
akvarel, japan
28 x 20 cm
Signature: sign. PD Foltýn B.
Starting price: | CZK 16 000 |
olej, plátno
76 x 67 cm
Signature: sign. na rubu F. Foltýn Brno S 1939
Starting price: | CZK 350 000 |