olej, lepenka
24 x 30 cm
Signature: sign. PD Rom Havelka 1927
1903
olej, lepenka
25 x 34 cm
Signature: sign. PD J. Král 1903
olej, karton
38 x 46 cm
Signature: sign. PD Kaván
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signature: sign. LD Radimský
Starting price: | CZK 65 000 |
olej, lepenka
67 x 96 cm
Signature: sign. PD V. Radimský
Starting price: | CZK 195 000 |
olej, malířská lepenka
35 x 50 cm
Signature: sign. LD Cyr. Jančálek
Starting price: | CZK 11 000 |
olej, malířská lepenka
36 x 50 cm
Signature: sign. LD Cína Jelínek 29
Starting price: | CZK 10 000 |
olej, karton, sololit
50 x 65 cm
Signature: sign. PD Jelínek
olej, plátno
52,5 x 70 cm
Signature: sign. PD Alois Moravec 43
olej, plátno
50 x 63,5 cm
Signature: sign. PD Veno Veselý 1928
Starting price: | CZK 22 000 |
1905
bronzová plastika (pozdější odlitek)
v. 82 cm
Signature: sign. J. Štursa
Starting price: | CZK 60 000 |
kolem r. 1918 - 20
kresba tužkou, běloba, papír
34 x 24 cm
Signature: sign. PD Mucha
Starting price: | CZK 130 000 |
1914
akvarel, karton
35 x 26,5 cm
Signature: sign. PD J. Obrovský 914
Starting price: | CZK 25 000 |
konec 70.let 19. století
olej, plátno
33 x 25 cm
Signature: sign. PD Chittussi
Starting price: | CZK 180 000 |
přelom 19. a 20. století
olej, plátno
150 x 117 cm
Signature: sign. PD Ferd. Leeke, Meran
Starting price: | CZK 70 000 |
cca 1920
akvarel, kvaš, karton
88 x 60 cm
Signature: sign. PD Buchta
kol. r. 1860
kvaš, karton, dřevo
30 x 39 cm
Signature: sign. LD F. Duchoslav
Starting price: | CZK 26 000 |
1922
barevný lept s akvatintou
22 x 30 cm
Signature: sign. PD Vojt. Preissig, LD v tisku PV, tužkou 22
olej, překližka
50 x 60 cm
Signature: sign. LD Jančálek
1935 - 40
olej, plátno
48 x 55 cm
Signature: sign. PD Bedř. Peroutka
kol. r. 1940
olej, plátno
75 x 64 cm
Signature: sign. PD Strážnický
Starting price: | CZK 27 000 |
dřevěná plastika
v. 55 cm
Signature: sign. nezjištěna
kolem r. 1915
olej, lepenka
31 x 24 cm
Signature: sign. LD L. Kuba
38 x 54,5 cm
Signature: sign. PD Vojt. Sedláček 47
Starting price: | CZK 13 000 |