komb. technika, karton, sololit
120 x 100 cm
Signature: sign. LD Svoboda 69
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
105 x 85,5 cm
Signature: sign. na rubu J. Merta
olej, plátno
150 x 135 cm
Signature: sign. PD I. Ouhel 91
Starting price: | CZK 58 000 |
olej, plátno
114 x 100 cm
Signature: sign. PD Smetana
Starting price: | CZK 69 000 |
70. léta 20. století
komb. technika, karton
41,5 x 29 cm
Signature: sign. PD V Rožánek
Starting price: | CZK 9 000 |
2000
akryl, plátno
75 x 100 cm
Signature: sign. PD Mžyk 2000
Starting price: | CZK 45 000 |
41 x 57 cm
Signature: sign. PD Načeradský 91
Starting price: | CZK 14 000 |
42 x 35 cm
Signature: sign. PD Načeradský 79
Starting price: | CZK 5 000 |
laky, sololit
50 x 60 cm
Signature: sign. na rubu jaroslav vožniak 1999
Starting price: | CZK 4 500 |
bronzová plastika
v. 38 cm
Signature: sign. vzadu Palcr 59
Starting price: | CZK 59 000 |
olej na plátně
155,5 x 162 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 80 000 |
olej, plátno
45 x 40 cm
Signature: sign. PD J. Vožniak
Starting price: | CZK 20 000 |
akvarel, karton
33 x 22,5 cm
Signature: sign. PD K. Svolinský 1946
Starting price: | CZK 4 500 |
litografie, asfalt 5/15
17,5 x 30 cm
Signature: sign. PD L. Jiřincová 49
Starting price: | CZK 3 000 |
suchá jehla s monotypem
24,5 x 16 cm
Signature: sign. na rubu razítko z pozůstalosti Bohuslava Rey
Starting price: | CZK 4 000 |
25 x 16 cm
Signature: sign. PD Reynek
Starting price: | CZK 8 000 |
24,5 x 16,2 cm
Signature: sign. PD Reynek
Starting price: | CZK 4 500 |
1954
42 x 32 cm
Signature: sign. LD Robert Piesen 54
Starting price: | CZK 39 000 |
30. léta 20. století
originální fotografie
29,2 x 19,5 cm
Signature: sign. PD Sudek
50. léta 20. století
olej, plátno
54 x 65,5 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, plátno
50 x 61 cm
Signature: sign. LN R. Wiesner 59
1951
olej, plátno
26 x 47,5 cm
Signature: sign. PD V. Sychra 51
Starting price: | CZK 33 000 |
kresba, akvarel, koláž, karton
33 x 24,5 cm
Signature: sign. PD A.H. 63
Starting price: | CZK 22 000 |
olej, tempera, plátno
100 x 81 cm
Signature: sign. LD R. Wiesner 64
Starting price: | CZK 8 000 |