kresba perem
31 x 20 cm
Signature: na rubu značeno Karel Svoboda
Starting price: | CZK 1 800 |
49 x 33 cm
Signature: značeno PD pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Starting price: | CZK 1 200 |
kresba tužkou, karton
19,5 x 28,5 cm
Signature: na rubu značeno Ant. Mánes
Starting price: | CZK 1 800 |
II. série 10 barevných leptů
17,8 x 20 cm
Signature: sign. PD T. F. Šimon
Starting price: | CZK 2 500 |
33 x 28 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 2 800 |
akvarel, karton
19 x 15,5 cm
Signature: značeno pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Starting price: | CZK 1 500 |
15,5 x 11,5 cm
Starting price: | CZK 1 800 |
akvarel, tužka, karton
13,5 x 21 cm
Starting price: | CZK 1 400 |
akvarel, karton
27 x 24,5 cm
Signature: značeno PD Ant. Mánes
Starting price: | CZK 1 900 |
24 x 17 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 1 800 |
33 x 20 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 1 800 |
kol. r. 1928
olej, lepenka
28,5 x 38 cm
Signature: sign. LD V. Špála
Starting price: | CZK 90 000 |
olej, lepenka
37 x 38 cm
Signature: sign. PD Mousson
Starting price: | CZK 45 000 |
lithography
20,5 x 15 cm
Signature: Daniela Benesova 89
dry point 25/50
12 x 7,5 cm
Signature: V. Komarek
lithography 4/200
16 x 8 cm
Signature: K. Benes 96
lithography 164/200
13,5 x 10,5 cm
Signature: K. Benes 95
lithography 59/130
18 x 16 cm
Signature: K. Benes 99
lithography
31 x 22 cm
Signature: M. Rittstein
lithography
31 x 22 cm
Signature: M. Rittstein
lithography
29 x 22,5 cm
Signature: M. Rittstein
40. léta
etching 23/50
10 x 15 cm
Signature: Istler
dry point
15 x 11 cm
Signature: K. Valova 96
dry point
11 x 15 cm
Signature: K. Valova