olej, plátno
58,5 x 48 cm
Signature: sign. LD Fr. Srp 32
pastel, papír
18 x 24,5 cm
Signature: sign. PD Zrzavý Jan
Starting price: | CZK 45 000 |
olej, plátno
73 x 92 cm
Signature: sign. PD V. Špála 35
Starting price: | CZK 680 000 |
olej, lepenka
21,5 x 38,5 cm
Signature: sign. LD V Špála 36
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, překližka
25,5 x 45 cm
Signature: sign. LD R. Wiesner
20,2 x 21,1 cm
Signature: sign. LD Tichý 43
kresba tuší, akvarel, tužka, karton
14,8 x 21 cm
Signature: sign. DU Tichý 41
Starting price: | CZK 10 000 |
kol. r. 1927
olej, plátno
79 x 69 cm
Signature: sign. PD Bertalan
Starting price: | CZK 140 000 |
1970 - 75
kovová plastika
v. 45 cm
Signature: sign. dole Janoušek
Starting price: | CZK 43 000 |
1950 - 52
Signature: sign. PD Dydek
olej, plátno
45 x 63 cm
Signature: sign. PD Ota Janeček 1956
Starting price: | CZK 70 000 |
olej, vrypy, laťovka
125 x 75 cm
Signature: sign. V. Janoušek 1963
Starting price: | CZK 85 000 |
50 - 60 léta 20. stol.
plastiky, pálená hlína barvená, broušený a kolorov
8,5 - 10 - 10 cm
Signature: sign. nezjištěna
Starting price: | CZK 29 000 |
dřevo, lepenka, plast
17 x 16 cm
Signature: sign. na rubu 1983 V. Janoušková
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, sololit
60 x 50 cm
Signature: sign. PD J.S. 1967
olej, plátno
41,5 x 33,5 cm
Signature: sign. PD J. Šíma 1953
Starting price: | CZK 240 000 |
1957 - 58
olej, plátno
31 x 41 cm
Signature: nesignováno
Starting price: | CZK 20 000 |
asambláž, dřevo
85 x 65 cm
Signature: sign. DU Růžence fára 73
Starting price: | CZK 35 000 |
olej, plátno
67,5 x 48 cm
Signature: sign. LD j.k. 56 V
Starting price: | CZK 120 000 |
tempera, lepenka
48 x 67,5 cm
Signature: sign. PD K. Souček 66
Starting price: | CZK 8 500 |
olej, lepenka
69,5 x 47 cm
Signature: sign. zašifrována v malbě
Starting price: | CZK 125 000 |
83 x 49 cm
Signature: sign. DU Adriena Šimotová 63
Starting price: | CZK 44 000 |
olej, plátno
33 x 21,5 cm
Signature: sign. na rubu monogramem JK 1965
Starting price: | CZK 42 000 |
60. léta 20. století
chiasmáž, roláž
49 x 56,2 cm
Signature: sign. na rubu J. Kolář