29 x 20,5 cm
Signature: sign. PD ABorn
Starting price: | CZK 16 500 |
29 x 20 cm
Signature: sign. PD ABorn
olej, plátno
35 x 29 cm
Signature: sign. PD Chaba
olej, plátno
70 x 100 cm
Signature: sign. PD Hlinomaz 1966
Starting price: | CZK 85 000 |
olej, dřevěná deska
30 x 40 cm
Signature: sign. PU 79 K Teissig
olej, plátno
100 x 130 cm
Signature: sign. PD J. Bauch 1965
Starting price: | CZK 150 000 |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signature: sign. PD Avignon J. Jíra 97
olej, plátno
35 x 38 cm
Signature: sign. na rubu J Paleček 87
Starting price: | CZK 20 000 |
plastika, glazovaná pálená hlína
v. 34,3 cm
Signature: sign. Kutálek
Starting price: | CZK 14 000 |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 93
Starting price: | CZK 38 000 |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 80
Starting price: | CZK 59 000 |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Jíra 94
Starting price: | CZK 26 000 |
kresba pastelem, karton
30 x 21 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček
Starting price: | CZK 7 500 |
36,5 x 24,5 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 1991
Starting price: | CZK 6 000 |
kresba, tuš, pastel, karton
29,5 x 41 cm
Signature: sign. LD Ota Janeček 1980
Starting price: | CZK 16 000 |
akvarel, pastel, tuš, karton
18,5 x 18,5 cm
Signature: sign. DU Ota Janeček 67
odlitek, olovo, částečně zlaceno
výška 68 cm
Signature: sign. O. Zoubek
Starting price: | CZK 29 000 |
olověná plaketa, částečně zlacená
v. 66 cm
Signature: sign. O. Zoubek
kresba uhlem, karton
38 x 30 cm
Signature: sign. PD S.P. 72
olej, plátno
50 x 70 cm
Signature: sign. LD V. Komárek 95
1909
olejová tempera, plátno
78 x 92 cm
Signature: sign. PD Bašek 1909
akvarel, lepenka
66,5 x 48 cm
Signature: sign. LD O. Blažíček Kostelíček v Tiché na Valašsk
Starting price: | CZK 24 000 |
1918 - 22
olej, lepenka
41 x 55 cm
Signature: sign. LD J Ullmann
1925 - 30
olej, plátno
80 x 100 cm
Signature: sign. PD Rom. Havelka