olej, překližka
40 x 32 cm
Signature: sign. PD Fr. Podešva
Starting price: | CZK 7 500 |
kolem r. 1918
olej, plátno
55 x 47 cm
Signature: sign. PU A Bílek
Starting price: | CZK 29 000 |
olej, plátno
70 x 60 cm
Signature: sign. PD J. Koudelka
Starting price: | CZK 17 000 |
1928 - 32
kresba pastelem, karton
33 x 25 cm
Signature: sign. PD monogramem
Starting price: | CZK 16 000 |
1958, 1959
1x aktivní grafika se strukturou 18/50, 1x dřevoře
23 x 17 cm, 18 x 29,5 cm
Signature: sign. V. Boudník 1959, sign. V. Boudník 58
Starting price: | CZK 22 000 |
1960 - 1962
2x strukturální grafika
38 x 18,8 cm, 14 x 19,8 cm
Signature: sign. V. Boudník 60 - 62 IX, sign. Vladimír Boudní
Starting price: | CZK 28 000 |
olej, plátno
40 x 60 cm
Signature: sign. LD Čapek 37
Starting price: | CZK 1 420 000 |
1906
lithography
24 x 15 cm
Signature: in print F. Marek 1906
etching 2/2
12,6 x 16 cm
Signature: Cepelak 1963
etching 37/100
6,5 x 8,9 cm
Signature: Cepelak 1963
etching
12 x 8,8 cm
Signature: Istler 98
etching
11,5 x 8,7 cm
Signature: Istler 98
etching
11,7 x 8,7 cm
Signature: Istler 98
1913
woodcut
17,6 x 18 cm
Signature: no signature
linocut 4/60
6,5 x 8,4 cm
Signature: Ota Janecek
etching
19,5 x 24,5 cm
Signature: K. Moravec
etching 90/170
15,5 x 12 cm
Signature: Jan Kavan 94
lithography
25 x 18 cm
Signature: in print M. Svabinsky
lithography
27,5 x 18,5 cm
Signature: Roucka
lithography E. A.
29,6 x 21 cm
Signature: Roucka
graphic, combined technique, E. A. 5/45
20,5 x 12,7 cm
Signature: Roucka
drawing pencil
12,3 x 8,5 cm
Signature: E. F. 40
dry point 39/100
20,3 x 14,5 cm
Signature: K. Safar
2000
comb. technique
23 x 15,8 cm
Signature: on back Pribyl