20
150 %
250 Kč
39 000 Kč
tempera, plátno
v 55 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 98
litografie, 3 x digitální tisk
15,5 x 10,5 (lito)/ 13 x 9 cm
Signatura: 4 x PD Z. Höhmová (99, 17)
2004
olej, plátno
34 x 39,5 cm
Signatura: LD Z. Höhmová 04
kombinovaná technika, olej, písky, plátno
65 x 65 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 96
kombinovaná technika, sololit
24 x 28,5 cm
Signatura: PD Z. Höhmová
kombinovaná technika, lepenka
19,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 92
60 x 70 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 98
kombinovaná technika, olej, tempera, lepenka
18,5 x 18,5 cm (výřez)
Signatura: PD Z. Höhmová 98
uhel, tužka, kvaš, papír
49 x 70 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 1984