20
150 %
250 Kč
39 000 Kč
2004
olej, plátno
34 x 39,5 cm
Signatura: LD Z. Höhmová 04
kombinovaná technika, olej, písky, plátno
65 x 65 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 96
kombinovaná technika, sololit
24 x 28,5 cm
Signatura: PD Z. Höhmová
kombinovaná technika, lepenka
19,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 92
60 x 70 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 98