20
150 %
250 Kč
39 000 Kč
lept 10/50
v 10 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 84
tempera, plátno
v 86,5 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
tempera, plátno
v 54 ✕ š 47 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
tempera, plátno
v 55 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 98
litografie, 3 x digitální tisk
15,5 x 10,5 (lito)/ 13 x 9 cm
Signatura: 4 x PD Z. Höhmová (99, 17)