20
150 %
250 Kč
39 000 Kč
lept, autorský tisk
v 14,5 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 96
kombinovaná technika, plátno
v 50 ✕ š 57 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 02
kombinovaná technika, plátno
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 87
barevný tisk
v 10 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Z. Höhmová
barevný tisk
v 9,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Z. Höhmová
10 x různé techniky 105/200
4,5 x 7 / 14,5 x 8,5 cm
Signatura: 10 x dole
kombinovaná technika, plátno
v 75,5 ✕ š 130 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98, na rubu na blindrámu Z. Höhmová
litografie, 3 x digitální tisk
15,5 x 10,5 (lito)/ 13 x 9 cm
Signatura: 4 x PD Z. Höhmová (99, 17)
suchá jehla 2/30
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 2005
lept 10/50
v 10 ✕ š 12 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 84
tempera, plátno
v 86,5 ✕ š 58 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98
tempera, plátno
v 54 ✕ š 47 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98