20
150 %
250 Kč
39 000 Kč
kombinovaná technika, plátno
v 75,5 ✕ š 130 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 98, na rubu na blindrámu Z. Höhmová
litografie, 3 x digitální tisk
15,5 x 10,5 (lito)/ 13 x 9 cm
Signatura: 4 x PD Z. Höhmová (99, 17)
suchá jehla 2/30
v 14 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD Z. Höhmová 2005