1892–1973
396
172 %
283 Kč
90 000 Kč
46 x 62 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 34
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
38 x 49 cm
Signatura: PD Vojt. S.
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
41,5 x 59 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 41
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |