1892–1973
395
172 %
283 Kč
90 000 Kč
tuš, pastel
v 13,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 51
akvarel, běloba
v 19,5 ✕ š 29 cm
Signatura: PD Vojt. Sedláček 69
38,8 x 57,3 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 46