1895–1962
olej, plátno
52 x 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 40
akvatinta
19 x 23 cm
Signatura: PD V. Rada 1928
olej, plátno
51,5 x 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 1935
akvarel, tuš
19 x 29 cm (výřez)
Signatura: PD Vlast Rada 46
akvarel, tuš
22 x 32,5 cm (výřez)
Signatura: PD Vlast. Rada 44
1914
olej, plátno (oboustranný obraz)
97 x 73 cm
Signatura: LN V. Rada 1914
olej, plátno
52 x 82 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 40
kresba tuší, běloba
21,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 39
akvarel, kresba tužkou
24,5 x 16 / 11 x 9,5 cm
kresba tužkou, tuš
29,5 x 18,5 cm
Signatura: nadepsáno Vlastimil Rada
kresba tuší, akvarel
10 x 25 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 41
litografie
14,5 x 42 cm
Signatura: Vlast. Rada