1895–1962
1954
akvarel, karton
18,2 x 33 cm
Signatura: Vlast. Rada 54
1954
akvarel
18,3 x 32,5 cm
Signatura: Vlast. Rada 54
akvarel, tuš, karton
15 x 21 cm
Signatura: V. R. 58
litografie
15 x 21 cm
Signatura: Vlast Rada 16.IV.60
barevná litografie 500/236
40 x 55 cm
Signatura: Vlast. Rada
tempera, lepenka
36 x 53 cm
Signatura: Vlast. Rada 1928
akvarel, tuš, papír
19 x 12,5 cm
Signatura: PD Vlast. Rada
akvarel, kvaš, lepenka
36 x 53 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 1928
akvarel, tuš, karton
26 x 35 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 50