1895–1962
kresba tuší, akvarel
10 x 25 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 41
kresba tuší, akvarel, karton
21 x 36,5 cm
Signatura: PD Vlast. Rada 38
kresba tužkou, tuší
28 x 16,5 cm
Signatura: Vlastimil Rada
tempera
25 x 17 cm
33 x 25 cm
tempera, kresba tužkou
25 x 18 cm
30 x 20 cm
32 x 25 cm
26 x 22 cm
kresba tuší, tužka
28 x 17 cm
Signatura: Vlastimil Rada v obraze
akvarel, tužka
24 x 16 cm
Signatura: vzadu Skiza Vlast. Rady
litografie
15 x 21 cm
Signatura: v tisku V.R.58, na rubu V. Rada 1958