1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vašíček
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: Vašíček 59
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tempera, papír
41 x 58 cm
Signatura: Vašíček 64
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
2002
olej, plátno
120 x 80 cm
Signatura: Vašíček 02
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
2003
olej, plátno
60 x 55 cm
Signatura: Vašíček 03
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |