1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
95 x 85 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 80
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
55 x 50 cm
Signatura: sign. PN Vašíček 81
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
55 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
73 x 73 cm
Signatura: sign. PD Vašíček 75
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |