1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
v 130 ✕ š 75 cm
Signatura: PD Vašíček 81
v 115 ✕ š 80 cm
Signatura: PD Vašíček 96
60 x 73,5 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 75