1919–2003
78
117 %
1 500 Kč
120 000 Kč
olej, plátno
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: LD Vašíček 89
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
v 99 ✕ š 81 cm
Signatura: PD Vaašíček 68
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 50 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Vašíček 87
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
95 x 85 cm
Signatura: sign. LD Vašíček 80
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
55 x 50 cm
Signatura: sign. PN Vašíček 81
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
73 x 73 cm
Signatura: sign. PD Vašíček 75
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
55 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD Vašíček 1971
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Vašíček
olej, plátno
92 x 73 cm
Signatura: Vašíček 59
2002
olej, plátno
120 x 80 cm
Signatura: Vašíček 02
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
tempera, papír
41 x 58 cm
Signatura: Vašíček 64
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |