1919–1997
34
120 %
46 500 Kč
460 000 Kč
komb. technika (kvaš, tempera), karton
42 x 30 cm
Signatura: sign. DU V. Hložník, 63
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, písek, lepenka
20,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD V. H. 80
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
28,5 x 41 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Vhložník 42
olej, lepenka
98,5 x 70 cm
Signatura: sign. UD V. H.
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
46 x 61 cm
Signatura: sign. LN Hložník
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
46 x 66 cm
Signatura: sign. PD V. Hložník 44
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |