1919–1997
34
120 %
46 500 Kč
460 000 Kč
olej, lepenka
42,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD monogram V. H.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
48 x 77 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Hložník 77
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |