1919–1997
34
120 %
46 500 Kč
460 000 Kč
v 30 ✕ š 58 cm
Signatura: PD V. Hložník 78
lept 2/20
v 31,5 ✕ š 24 cm
Signatura: PD V. Hložník, 1964
lept 1/15
v 19 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD V. Hložník, 64
50. léta 20. stol.
v 22 ✕ š 15 cm
Signatura: PD monogram H.
24,5 x 16 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
42,5 x 31 cm
Signatura: PD monogram V. H.
tempera, kvaš, karton
48 x 77 cm
Signatura: PD V. Hložník 77
litografie 1/20
37 x 53 cm
Signatura: PD V. Hložník, 58, LD Hložník 58 v tisku
akvarel, karton
64 x 46,5 cm
Signatura: LD V. Hložník 40
20 x 31,5 cm
Signatura: PD V. Hložník, 47
1985, 1993
2 x lept (31/150, 13/15), tisk, dřevoryt
7 x 9,5 / 4 x 4 cm
Signatura: Bugáň 85 / V. Hložník v tisku / K v tisku / Erik Križovenský 93
kvaš, tempera, karton
42 x 30 cm
Signatura: UD V. Hložník, 63