1919–1997
34
120 %
46 500 Kč
460 000 Kč
olej, lepenka
42,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD monogram V. H.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
48 x 77 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Hložník 77
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
141 x 90 cm
Signatura: sign. LD V. Hložník 80. II.
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
46 x 64,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Hložník 45
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |