1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
komb. technika, karton
27,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 40
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
komb. technika, karton
36 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
2.pol. 40.let
olej, plátno
57 x 41 cm
Signatura: sign. PD V.Z.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |