1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
barevný pastel
v 26 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD monogram Z. 42
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
koláž
22,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 79
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
koláž
21 x 12,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 77
Vyvolávací cena: | 2 200 Kč |
koláž
12,5 x 13,5 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
40. léta 20. s
olej, plátno
20,5 x 18,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, tempera, asambláž
79 x 79 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej na plátně
45 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 43
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
kombinovaná technika, papír
31 x 21 cm
Signatura: sign. PD V. Z. 44
kresba uhlem
39 x 29,5 cm
Signatura: sign. na rubu V. Zykmund
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
28,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD V. Zykmund 42
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1952
olej, plátno
58,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund, 52.
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
olej, karton
40 x 32 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 45
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |