1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
1924
lavírovaná tuš
22 x 13 cm (výřez)
Signatura: sign. PD RKremlička 1924
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tuší, papír
33,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD RKremlička 1927
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
40 x 25,5
Signatura: sign. PD R. Kremlička 1927
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, plátno
130 x 100 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |