1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: sign. LN R. Kremlička 1932
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kolem r. 1917
olej, dřevěná deska, parketáž
39 x 44,5 cm
Signatura: sign. LD R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |