1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
1916
olej na tvrdém podkladu
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD R Kremlička 1916
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: sign. LN R. Kremlička 1932
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |