1886–1932
91
170 %
52 500 Kč
1 960 Kč
5 400 000 Kč
kolem 1914-1916
olej, dřevěná deska
v 24 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD R. Kremlička, na rubu R. Kremlička
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
pastel, uhel, karton
v 36,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD Kremlička 1908
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1924
lavírovaná tuš
22 x 13 cm (výřez)
Signatura: sign. PD RKremlička 1924
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tuší, papír
33,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD RKremlička 1927
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
40 x 25,5
Signatura: sign. PD R. Kremlička 1927
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
olej, plátno
130 x 100 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1921
olej na plátně
75 x 59 cm
Signatura: signováno a datováno PD R Kremlička 1921
Vyvolávací cena: | 2 600 000 Kč |
1916
olej na tvrdém podkladu
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD R Kremlička 1916
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, plátno
55 x 43,5 cm
Signatura: sign. LN R. Kremlička 1932
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
uhel, karton
28 x 44 cm
Signatura: sign. PD R Kremlička 1928
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1907
kresba uhlem
37 x 25 cm
Signatura: sign. PD Kremlička 1907
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba uhlem
36 x 23 cm
Signatura: sign. PD R Kremlička 1923